služby / strategie a analýza

 

Analýza z metrik
Návrh a strategie zákazníkům
Reporty a průzkumy
Obsahová strategie
Digitální strategie
Optimalizace služeb
Sociální média
chcisluzby1

 

SOCIALMNO2

Sociální sítě se neustále mění a vyvíjí. S důmyslně zvolenou strategií pomáháme našim klientům vytěžit z nich maximum. Od Facebook live k Instagram příběhům. Pomáháme rozjet sociální sítě a přidat jim trochu lidského dotyku. My v 5D Studiu rozumíme sociálním sítím.

Se všemi aspekty digitální strategie, před správným načasováním a průzkumem je nezbytně důležité dát dohromady strategii. Pomůžeme vám vyřešit otázku „čeho chci dosáhnout na sociálních sítích“ a pomocí které platformy to bude nejlepší. Založeno na uživatelích, cílové skupině, na kterou se chcete zaměřit a jak s nimi chcete komunikovat.

Až když zvolíme na jakou síť se zaměříme, pomůžeme vám získat nové uživatele, zvýšíme váš dosah a společně vybudujeme nové publikum. Vytvořením stabilního proudu neustále se vyvíjecího obsahu, můžeme vaše sociální sítě obohatit o příspěvky, které publik skutečně potřebuje. Unikátní příspěvky s proklikem na webové stránky či eshopy zvýší zájem a vy budete mít  jistotu, že jste spojeni se správnými lidmi.

Umíme to s čísly a statistikou, takže vy nemusíte. Budeme pravidelně sledovat vývoj a výsledky kampaní a ujistíme se, že jde vše jak má. Využitím analýzy ve sledovanosti, prokliků, lajků, sledovanosti a komentářů budeme upravovat strategii tak abychom dosáhli kýženého cíle.

Se zaměřením na skvělý obsah, který vytvoříme, budeme budovat příspěvky směřující na Vaší webovou stránku či eshop. Integrace celé zdi Facebooku na web či fotky přímo z Instagramu zvýší atraktivnost a zpětnou vazbu z webu na sociální sítě. Zajistíme také aby obsah vašich webových stránek byl snadno šířitelný celým spektrem sociálních sítí využitím sdílecích tlačítek.