služby / sociální média

 

Správa sociálních sítí
Komunikace se zákazníky
Reklamní kampaně
PPC kampaně
Vyhodnocení kampaní
Statistiky a reporty
chcisluzby1

sprava socialnich siti

Vaši odběratelé budou očekávat pravidelný a kvalitní obsah a stejně tak i dostávat pravidelné aktuality. Přehodnotíme Vaši současnou strategii a půjdeme rovnou k věci. Nezbytný a užitečný je klientský servis, pomoc člověk člověku. Pomůžeme s rozvržením, zveřejňováním a správným načasováním příspěvků pro Vaše publikum.

Se zaměřením na skvělý obsah, který vytvoříme, budeme budovat příspěvky směřující na Vaší webovou stránku či eshop. Integrace celé zdi facebooku na web či fotky přímo z instagramu zvýší atraktivnost a zpětnou vazbu z webu na sociální sítě. Zajistíme také aby obsah vašich webových stránek byl snadno šířitelný celým spektrem sociálních sítí využitím sdílecích tlačítek.

Dnešní publikum očekává širokou škálu obsahu. V závislosti na Vašich požadavcích, máme hromadu zkušeností s různými typy prezentací a to včetně videí, obrázkových prezentací, 2d a 3d animací či videí. Dokážeme vzít existující nápad a přetransformovat v něco nového, nebo využít naše znalosti a vytvořit něco originálního.